Jump to content

Podjela


anonimno

Preporučene objave

Nakon smrti majeke brat i ja naslijedili smo kuću na dva sprata i okućnicu svaki u 1/2. Međutim brat koristi gornji stan (20 kvadrata ima više), tavan,garažu i podrum, kako je majka do smrti stanovala u donjem stanu tu sam se ja uselila odmah po pravomoćnosti sudskog rješenja. Tik do mog stan , tj. doljeg spojena je garaža koja bi u cjelini pripadala mom stanu tako bi se i kvadratura izjednačila, međutim on je totalno pisvojio i to. Zatim želi i pola okućnice. Ja sam tako stjerana na nekih 30% cijele kvadrature. Kad mu spomenem etažiranje i podjelu on ne pristaje, samo kaže nema šanse, razlog nalazi u nedostatku novaca, sad je pitanje kako da ja krenem u dobivanje cjelovite 1/2 kuće i zemljišta i tj. vrta, jer ovo stanje njemu odgovara, ja plaćam 1/2 svih pristojbi (smeće, komunalije itd) a on se ponaša kao gazda. Kako ga natjerati da zajedno izvršimo etažiranje i pravednu podjelu!

hvala na odgovoru.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija