Jump to content

prisluškivanje mobitela


passenger

Preporučene objave

tražio sam po netu o prisluškivanju, je li moguće i kako jer vjerujem da mi netko prisluškuje mobitel i motri moje sms poruke, ali i msn. zanima me je li moguće otkriti kako jer mislim otići na policiju da imam što više reć.

vjerujem da me prisluškuju po tome što osobi s kojom puno komuniciram dolaze poruke da lažem o svojim aktivnostima, a znam da ni ja ni ta osoba nikome ništa ne govorimo o čemu pričamo, pa je nemoguće da je treća osoba od nekog čula. a i te poruke dolaze već nakon par minuta. a i neke stvari iz razgovora koje su poznate samo nama dvoje ta osoba zna.

 

i samo još nešto, negdje sam pročitao da se prisluškivati mogu samo neke nove nokie, što i je u mom slučaju.

 

1. je li moguće otkriti tko to radi?

2. je li moguće to spriječiti?

 

unaprijed hvala

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 3 tjedna kasnije...

Utjerivaczakona je napisao:

Putem interneta je moguće poslati poruku s vašeg korisničkog računa,bez da se koristi Vaš mobitel.

 

Prisluškivanje je metoda koja je vrlo rijetka, a za istu treba imati sofisticiranu opremu

 

Da slažem se svama ali samo ukoliko je riječ o fiksnoj telefoniji,što se tiće mobitela stvari se uvelike pojednostavljuju...Mobitel živi "lajafon" ;-)

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Nesto bih i ja pitala, a vezano je takodjer uz prisluskivanje mobitela. Ovako, osoba me zove iz inozemstva i u zadnje vrijeme se desava da me zove sa svog broj (broj te drzave), a meni pise nas broj i to svaki put drugaciji, ali od istog operatera. Da li je moguce da se moj mobitel prisluskuje? Ta osoba bi trebala biti ovdje na izvrsenju kazne pa zbog toga sumnjam se mozda prisluskuje moj mobitel!

 

Eto ako netko zna...

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija