Jump to content

Pomoć ako netko zna...hvala!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


zbunjeni1234

Preporučene objave

molim vas za pomoc....prijatelj mi ima jedan problem pa da vidim ako nesto zna malo vise...da li se moze dobit kakva kazna za drzanje trave u svom stanu,malo vece kolicine....ali da nije tvoja(nit pusi,nit prodaje nit ista ima od toga) nego je to sve od prijatelja koji ne zivi u tom stanu s njim nego samo ostavlja i dolazi kad treba uzet...hvala

 

 

Hvala svima koji nesto napisu ako znaju...

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

ma nece mu bit nista, samo ce otic koju godinu u zatvor i tako.

Reci mu nek gleda sa pozitivne strane, besplatan smjestaj,hrana, pice, ovisno o sklonostima i određenih aktivnosti...

 

Malo veca kolicina= kolicina koja ne sluzi za osobne potrebe= kolicina koja sluzi za preprodaju/dilanje = zatvor ako te se uhvati

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

zar ne bi trebali postojati i drugi dokazi da bi se nekog osudilo za dilanje?

 

Čitam tu po forumu svakakvih situacija i šta sad ja sjednem nekog u auto, a on recimo u torbi prenosi tako nešto zakonom nedopušteno za što ja nemam pojma, policijskom kontrolom se recimo to otkrije i ja isto snosim odgovornost??

 

Zar se stvarno tako nemilice i unaprijed bez dokazaivanja osuđuje ljude?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Neznam, da ti iskreno kažem ,ali želila bih ti pomoći, jer vjetovatno govoriš istinu a mislim da nisi neki diler. Važno je savjetovati se sa odvjetnikom jer bez njih će te samo pokopati. Ja mislim da ipak za dilanje moraju imati dokaz a ne na osnovu sumnje i količine, jer marihuana ipak spada u lakše droge pa bi morali uzeti to u obzir. Tvoj prijatelj ako je to njegovo može preuzeti sve na sebe,te reči im da ti za to nisi ni znao, samo neznam, vjerovatno se i on boji pa na kraju možda budeš snosio sam posljedice pošto je to ipak bilo sve u tvom stanu. Najpametnije je kontaktirati sa odvjetnikom koji će ti znati reći što da napraviš i šta te čeka. Žalosno je u našoj državi da nedužni uvijek ispaštaju dok ove velike ribe prolaze sa tonama i niko im ne može ništa. Nažalost ali živimo u državi u kojoj je trulo puno toga,....

Želim ti sve najbolje, a u životu je sve škola, pa možda i to.., :moli:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

vdmarga, nemas pojma o cemu pricas,

1.nas zakon ne razlikuje "lake" i "teske" droge, ili je droga ili nije.

2.momak ce sigurno bit osuđen zbog dilanja jer jaceg dokaza od nalaska vece kolicine droge u stanu nema.

Tko posjeduje toliku kolicinu da ocito nije za vlastite potrebe, taj je sigurno nema kod kuce kao ukras.

Sasvim je svejedno dali je on drzi u kuci za prijatelja koji je onda dalje preprodaje ili to sam cini. On je ocito jedna karika u lancu prodaje, bez obzira dali je on taj koji u krajnjoj liniji daje drogu potrosacima.

 

Kako se moze izvuc iz cjele price?

tesko, mozda ako surađuje pa pomogne u postupku protiv prijatelja i njegovih dobavljaca, ali i onda nece proc bez kazne.

Jedini pametan savjet je bio da si momak odmah uzme odvjetnika, jer ako ovo krene sam rjesavat nece dobro zavrsit

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija