Jump to content

Pomoć-neisplaćene plaće!!!


lejla

Preporučene objave

Nadam se da će mi netko moći pomoći..naime radila sam u firmi gdje nisam dobila plaću od 10-12 mjeseca.Ugovor mi je istekao s 31.12-i normalno da nisam produžila isti.Kada sam došla po papire,poslodavaoc mi je odbio dati isplatne liste za ta 3.mjeseca. I samo usmeno rekao koliko iznosi moja plaća.Međutim posalao mi je doma IP obrazac da su plaće ipak uplaćene,što nije točno.Od početka mog zaposlenja nije uplatio doprinose znači od 4.mj.

 

Znali smo raditi i subotama i prekovremeno ostajali poslje posla i za to smo dobili nekakve kompezacije iz trgovine,ali bivši poslodavac nam je to uvrstio kao da nam je dao plaće.

 

Cijeli slučaj sam prijavila inspektoratu rada i financijskoj,koji su i bili u firmi nakon moje prijave.

Ali gospođa iz inspektorata mi je rekla da njega nitko ne može natjerat da mi uplati plaće i da unajmin odvjetnika i pokrenem privatnu tužbu.

 

Međutim i tako sam u krizi i nemam za život a kamo li za odvjetnika.Što mi je činiti?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija