Jump to content

Pad s travom... hitno pomoc!


Neki_Tamo

Preporučene objave

nedavno sam pao s cca. 0,9 grama tj. jedan joint, po clanku 218 st8.. danas mi je doso poziv za sud i zanima me kakve su moguce posljedice? inspektor koji me je uvatia je reka da se neman cega bojati, da nije nesto pretjerano da drugi put pazim blabla... i zanima me jos jeli moguce da me posalju na test za drogu?? sto je po vama najpametnije da recem na sudu posto sam reka da nezelim odvjetnika...

 

molim vas odgovor.........

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

nakon koliko ti je dosao poziv?

 

pitam jer sam ja isto pao nedavno....

 

i daj mi molim te reci kako izgleda taj poziv? jer sam isto po čl.218 napisano u onoj potvrdi o privremenom oduzimanju predmeta....

 

znaći zanima me kako si ga preuzeo, i što piše na kuverti? i još, što piše unutra ? dali je naglašeno negdje nešto tipa zloupotreba droge bla bla ili samo čl.218 ?

 

Fala

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

za što te se točno tereti? to me zanima....

 

bit ćeš po prekršajnom postupku kažnjen s nekom svotom novaca, i po kaznenom, znaći ako nisi do sada kažnjavan, i ako na sudu budeš dao dobar iskaz odnosno pokazao da nisi neki narkić, da nisi imao nikakvih problema s time prije, da studiraš, da se kaješ zbog toga što si počinio itd, kaznu će ti ublažit na uvjetno ili opomena...ne znam točno, i ja se informiram kao i ti tako da....

 

di si pao? u istom mjestu gdje i živiš?

 

čudno mi je što je 2 tjedna trebalo, neki čekaju po godinu dana....

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

tereti mi se za posjedovanje marihuane ne za dilanje( tako mi je i inspektor reka)... inace ,pa san u istom mistu, zadru, pa i mene cudi sto je tako brzo doslo... inace samnom je bia i frend, koji je ima kod sebe joint i 6 grama u jednoj kesici... sad citam tu na forumu da je to isto, nema puno veze kolicina... jeli se mogu izvuci bez testa, (nebi volia da mi mozda kojim slucajem nadju nesto)...

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 2 tjedna kasnije...

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici

    No members to show



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija