Jump to content

Mjesečna kvota


tamonegdje

Preporučene objave

Molim da mi odgovorite da li je istina da suci imaju kvotu koliko mjesečno moraju odraditi predmeta te podatke o tome šalju u ministarstvo, a u tu kvotu ne ulaze ostavinske rasprave.

Naime ostavinska rasprava u kojoj je jedna stranka moja mama, već se nekoliko godina vuče na sudu u Puli, i kad smo upitali što se čeka, sutkinja je drsko odgovorila da joj to ne ulazi u kvotu i neka samo čekamo.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 2 tjedna kasnije...
  • 3 tjedna kasnije...

Ajme! Pohvala ministarstvu... Ministarstvo ima šprancu požurnica, a sutkinja jadna radi.

 

Ajte Vi radite, a ja ću vas požurivati, pa onda mene neka se mene hvali što požurujem.

 

Apsurd!

 

Vaša ostavinska rasprava je davno gotova. Vi tražite da se rasporedi naknadno pronađena imovina, a taj rad nitko ne evidentira. To je rad "u prazno" i točno je odgovorila sutkinja.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Vaša ostavinska rasprava je davno gotova. Vi tražite da se rasporedi naknadno pronađena imovina,

 

Pa ako imate uvid u spis onda znate o čemu pričam.

Točno je da je to 'naknadno' išlo jer smo na glavnoj ostavinskoj raspravi '91. saznali za krim. radnje, te se to oduuuuuužilo.

 

Ostavinska je išla '91,

 

drugi dio ostavinske kad smo dobili parnicu protiv lažne punomoći na osnovu koje smo vratili tzv. talijansku mirovinu u ostavinu 2006. god,

 

treći dio koji još nije završen kad smo prije 3 god dobili pravomoćnu presudu i vratili zemljište prodano po punomoći ad 2. u ostavinu.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Ostavinska rasprava se ne odvija u dijelovima, kao što Vi govorite.

 

Ako ste imali spor iz ostavine, to je nešto drugo. To je parnica sa izvorištem u ostavini i nije čudno da je trajala dugo. Sami kažete da je bilo "kriminalnih radnji oko punomoći", pa nije jasno kako možete očekivati da se takvo što brzo završi.

 

Kad je završena parnica i kad je spor okončan, u kojem ste Vi uspjeli (tako kažete), nastavljen je ostavinski postupak i (kako sami kažete) okončan - to je taj Vaš tzv. "drugi dio".

 

Međutim, kroz posljednjih 19 godina Vi se niste sjetili da u ostavinu ulazi "JOŠ NEŠTO" i sada je sud kriv. Zar ne?

 

Za navjerovati!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Ako je prije 3 godine "zemljište vraćeno u ostavinu", što ste onda maltretirali Sud da prije toga raspoređuje "talijansku mirovinu", što niste tražili odjednom.

 

Pa shvatite, ne može Vaša ostavinska rasprava trajati cijeli Vaš život. To nije prirodno ni normalno.

 

Znate li Vi koliko je Sud potrošio vremena i rada na Vas, a inače normalna ostavinska rasprava traje oko 15 minuta.

 

Sad sutkinja mora opet raditi isti slučaj po tko zna koji put. To Vam je normalno? A uz to, raspoređivanje naknadno pronađene imovine nitko ne broji u normu. Suci rade na normu kao rudari, a ne na kvote i postotke. Sutkinja živi od svoje plaće i ništa poviše nje po Zakonu ne smije raditi ni zaraditi. A onda ni ono što radi, ne broje joj u normu ili, kako Vi zovete "kvotu", a ako nemaš "kovtu" nisi zaradio plaću i ne možeš biti sudac.

 

E, moj prijatelju!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Ajde smiri malo.

Nisam ja kriv što nam je sudstvo u kurcu.

Na glavnoj rasp. se znalo sve i za talijansku i za zemlju, a sutkinja je rekla da treba dignuti parnice da se talijanska i zemlja vrati u ostavinu, to smo napravili i dobili, a to što su suci marširali malo u odvjetnike, pa nazad, pa rasprava nije sazivana 4 godine, i to je moja krivica. Zato smo i dobili 2 puta lovu na dugotrajnost postupka radi naše krivice.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija