Jump to content

nezadovoljstvo presudom prekrsajnog suda


stup

Preporučene objave

Prekrsajni sud mi je presudio da sam kriv, te mi je kaznu od 1000 kn smanjio na 800 kn. S takvom presudom nisam zadovoljan, te Vas molim za savjet.. Ima li smisla zaliti se visokom prekrsajnom sudu u Zagrebu? Koliki su troskovi suda ako izgubim, i da li se moram osobno pojaviti na sudu u Zagrebu? Bio sam se zabio autom u rasvjetni stup, i u obrazlozenju pise da sam to i priznao. Student sam, bez prihoda, te mi je placanje 800 kn takoder problem.

Molim vas brzi odgovor, unaprijed zahvaljujem!!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Sta no comment, ne zelim dati drzavi 1000kn, a bome ni 800 nije puno manje, jer sam se naslonio na stup i pritom nisam ugrozio ni sebe ni druge (nisam bio pod utjecajem alkohola).. Zato me zanima ima li smisla zaliti se visokom prekrsajnom sudu u Zagrebu? Ili se moram zadovoljiti ovim i platiti im 800 kn?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

stup je napisao:

Sta no comment, ne zelim dati drzavi 1000kn, a bome ni 800 nije puno manje, jer sam se naslonio na stup i pritom nisam ugrozio ni sebe ni druge (nisam bio pod utjecajem alkohola).. Zato me zanima ima li smisla zaliti se visokom prekrsajnom sudu u Zagrebu? Ili se moram zadovoljiti ovim i platiti im 800 kn?

 

A s kakvom bi recimo presudom bio zadovoljan?

 

Sud ti je smanjio kaznu najvjerojatnije uzimajući u obzir tvoje imovinsko stanje, te i neke druge olakotne okolnosti, no nikako ti ne može poslati poruku tipa samo tako nastavi i dalje, udaraj automobilom u stupove. Ovako izrečena kazna bila bi korektna i nije izgledno da bi mogla biti manja. Doduše nije nemoguće, no teško, jako teško.

 

btw:

 

ukoliko je taj stup oštećen, postoji mogućnost da će ti netko jednom poslati nekakv račun i za to

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija