Jump to content

izračun mirovine - molim


jure

Preporučene objave

u invalidskoj mirovini / civilnoj / sam od 15.11.2006. godine sa statusom dragovoljac domovinskog rata. U rješenju HZMO-a mi je određena invalidska mirovina u iznosu od 2028,17 kn, (sada 2301,07 kn) uz prosječni vrijednosni bod od 0,9989 što pomnoženo s ukupnim mirovinskim stažom od 35,6276 iznosi 35,5884.Sada sam ostvario status HRVI 40% privremeno uz omjer 40% rat i 60% mir

čin: vojnik

Molim da mi netko od stručnih osoba na temelju navedenih parametara izračuna kumulirani iznos mirovine (vojni + civilni), te da mi odgovori dali se civilni dio od 60% računa od sadašnje mirovine koju primam u iznosu od 2301,07 kuna ili na drugi način !

 

Pozdrav !!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Ukoliko je u pitanju opča nesposobnost za rad te ovi parametri koje ste naveli možete raćunati na oko 3.800-4.000 krznenih glodavaca ;-)

citat:

te da mi odgovori dali se civilni dio od 60% računa od sadašnje mirovine koju primam u iznosu od 2301,07 kuna ili na drugi način !

 

Na drugi način(kako vi kažete),dosadašnja mirovina dobivena je po drugoj osnovi te je i izračun drugačiji!!!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 1 mjesec kasnije...

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija