Jump to content

Glavni dobitnici ali ništa od nagrade.


Snasha

Preporučene objave

Ovako, radi se o večernjakovoj biciklijadi koja je po drugi put u našem gradu (Osijeku) na kojoj razni sponzori daju kojekakve nagrade..npr. za najmnogobrojniju osnovnu školu dvd. i sl. i između ostalog daje se nagrada i za najmnogobrojniju obitelj ..10 dana ljetovanja u hotelu na hvaru, tako je pisalo u večernjem listu i bilo oglašavano na gradskom radiju.

 

Mi imamo osmero djece pa smo otišli sudjelovati na tom događaju nadajući se nagradi i ljetovanju.

Kako sam i mislila , bili smo bez konkurencije.

 

Pri uručivanju nagrade rečeno nam je da dođemo u redakciju gradskog radija (jednog od organizatora) po 1000 kn..sva sam u čudu pitala za ljetovanje, jer oprostite..u vrijednosti je jako velika razlika...da bi mi jedan od organizatora rekao kako se sponzor u zadnji čas povukao, predomislio..slijedio je moje pitanje a kako da to niste objavili u medijima ..nego po cjeli dan tuli na radiju o toj nagradi..a gospodin mi je odgovorio.."ma bilo nam nezgodno"..

 

Malo me sve to začudilo pa sam nazvala dotičnu agenciju koja je otkazala u zadnji čas..gospođa koja tamo radi se začudila jer ove godine nisu pristali biti sponzori za ljetovanje (prošle godine su bili ).

No to meni osobno nije bilo dovoljno pa sam obavjestila i gospodu u večernjaku na što je uslijedio komentar da se takve stvari događaju i da se ne čude za otkazivanje sponzora, dešava se.Obećali su da će se raspitati o detaljima i obavjestiti me dalje.

 

Ja se osjećam ko zadnja budala..pa zar je tako nešto uopće moguće?

Tak mi je to sve sumnjivo..

Pa zar ne podliježu sve nagradne igre i slične stvari ministarstvu financija? Zar se s nama ljudima može tako igrati ?

 

Zamislite moju djecu , i razočaranje samo...

 

Dajte ..molim vas ..savjet..pomoć..

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

uzmite 1000kn i budite sretni s time.

Niste potpisali nikakav ugovor, a to sto su oni napisali da cete dobit 10 dana ljetovanja je prjevara ali jedino mozete traziti naknadu stete a ona nece sigurno bit veca od 1000 kn kojih cete dobit.

Ukoliko se sudjelovanje naplacivalo, sasvim je druga prica ako ne , onda stoji ovo sto sam napisao

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija