Jump to content

Pionirac, Rakitje, HTV


trapavi

Preporučene objave

  • 4 mjeseci kasnije...
  • 5 tjedna kasnije...

trapavi je napisao:

Dobro kaj na ovom forumu nema nikoga ko je bio tamo u to doba, bilo nas je dvadesetak, trebaju mi dvojica koji će posvjedočiti da smo bili tamo, obzirom mi to fali u ratnom putu, a službenih evidencija nema ni u MUP-u niti u MORH-u! Fala unaprijed ! :frajer:

 

Ja sam bio od 3.7.91 na Sljemenu,zapovjednik pokojni Gento Međugorac,i ktome sam na sljemenu bio zapovjednik straže (Žuna),evidentiran sam na reversu za zaduženje AP-M70 i ČZ-M75,imam taj revers (istina bez pečata,potpisao skladištar ),spadali smo pod MUP,nakon toga u Kumrovec.Problem je isti,nema evidencije!?! išao sam u MORH gdje su mi rekli da smo spadali pod MUP,išao sam u MUP u Savsku,Zagreb gdje su mi pak rekli da smo spadali pod MORH,nigdje nema evidencije!?!

 

Što se 2 svjedoka tiče,meni nije pomoglo,kao ni njima.I na kraju ostajem kao da sam prvi puta pristupio u HV(ZNG) u 2.mjesecu 1992.Tako da nisam mogao steći status Dragovoljca.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 8 godina kasnije...

Podižem ponovno temu te molim gore navedene i ako ima još nekoga tko je tada bio tamo, neka mi se javi na PP, Hvala!

Probati ću ponovno zatražiti od MUP-a i MORH-a da mi izvrše provjere u evidencijama, negdje mora postojati nekakav trag....

Neposredni zapovjednik bio mi je pok. Antun Škripač, a njemu nadređeni Gento Međugorac....

 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 2 mjeseci kasnije...
  • 1 godina kasnije...

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija