Jump to content

MULTANOVA - prigovor


anonimno

Preporučene objave

Koliko mogu zakljuciti iz originalnog posta, osoba je zaustavljena dakle ne postoji sumnja o identitetu vozaca.

Sto se samog dokazivanja identiteta tice, ne moraju oni nista dokazivati vec si ti duzna po ZOSPC-u pruziti vjerodostojnu informaciju tko je upravljao vozilom.

Tu se ne mozes pozivati na zakon o prekrsajima gdje kao svjedok nisi duzna svjedociti protiv clana obitelji jer se ne nalazis na sudu i nisi pozvana kao svjedok.

Ako je ne vjerodostojnu informaciju bit ce kaznjena sa 2000 kuna i automatski ce se pokrenuti prekrsajni postupak protiv tebe za pocinjeni prekrsaj.

 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

goran1401 je napisao:

a kako bi se to mogao pobiti? imate sliku, na slici auto i atestiranim uredjajem izmjerena brzina plus imate zospc koji kaze da je takva slika dokaz u prekrsajnom postupku. i sto sad smisleno reci na sudu?

 

nemam sliku i zanima me da li su mi ju oni bili duzni pokazati (na licu mjesta ili poslati sa prekrsajnim nalogom) ?

pozdrav, C.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Mislim da tu bas nemas puno osnova za zalbu.

Policajac te je zaustavio, utvrdio tvoj identitet, postoji slika vozila sa izmjerenom brzinom koja vrijedi kao dokaz na sudu.

Sva tvoja obrana koja ide u smjeru pobijanja tih cinjenica bit ce glatko odbijena.

Jedina mogucnost je da nekako odugovlacis i odvuces predmet u zastaru (iako mislim da su ti male sanse za to).

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija