Jump to content

Smije li muz voziti moj leasing auto?


skoda

Preporučene objave

Zar nemate u ugovoru sa leasing kućom napomenu tko,kada,gdje i pod kojim uvjetima smije voziti automobil u Vašem vlasništvu? Meni se čini da Vaš automobil smije voziti bilo tko,jedino je možda potrebna punomoć kod javnog bilježnika. Možda je najbolje da pitate leasing kuću gdje ste kupili auto. Smatram da nije važno tko vozi automobil u otplati leasing kredita dok god ga vlasnik otplaćuje. Ponavljam,možda je najbolje pitati leasing kuću ili detaljno proučiti njihove uvjete.

Čini mi se da ste kupili Škoda Octaviu i čestitam Vam na tome. I ja sam vlasnik jedne,te nikad nisam požalio što ju vozim. Šarmantan i pouzdan automobil. Pozdrav!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Je, Octavia 4x4 !

Divan auto, i pokusavam ga zadrzati, ali izgleda da imam sanse ga izgubiti.

Ja ga necu moci voziti s austrijskom dozvolom po EU, pa ce voziti muz s Hrvatskom dozvolom. Medjutim cim sam leasing kuci to spomenula sad su se usutili i nista ne odgovaraju.

Spremam se sad na put, iz Beca za Zagreb, i nadam se da cu to rijesiti u toku sutrasnjeg dana.

Porsche leasing bas nisu jako od pomoci, izgleda da im se ne da.

A austrijancima nije jasno zasto svoj hrvatski auto ne prodam i ne kupim austrijski. Kako da im objasnim da nedam svoju Octaviu !

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Slažem se,teško se odvojiti od Octavie. Tko ju jednom zavoli... Da li je to možda Scout?

Porsche leasing bi se trebao izjasniti. Ipak ste vi kupili auto kod njih i trebali bi vam odgovoriti na to pitanje. Budite ustrajni da vam odgovore. Ne vidim problem da vaš suprug vozi auto,možda jedino uz ovjeru punomoći kod bilježnika.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Ok, sad smo ovako napravili: otisli smo muz i ja u HAK, i napravili punomoci za voznju tudjeg auta van HR, onda otisli u Porsche Leasing i oni su kao vlasnici vozila udarili zig. I to je to sto se tice HR pravila za izlaz iz Hrvatske.

Sad cemo vidjeti sto ce Austrijanci reci - mozda slucajno ipak budem smjela voziti... Ako ne , sjedit cu ko putnik.

Muz za svaki slucaj ostavlja svoju HR dozvolu i prebivaliste. Tako da on sigurno moze voziti. Tako je Octavia spasena!!

 

Inace, model je Combi 1.9 TDI PD 4x4

imamo crnog retrievera, pa prtljaznik sluzi kao pseca kucica kad se vozimo :-)

(nije Scout - mozda sljedeci bude, a mozda i Yeti... ko zna koja ce mi drzava dati sljedeci leasing ugovor!?) :-?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija