Jump to content

ovrha - povlačenje žalbe na rješenje o dosudi?


mjok

Preporučene objave

Radi se o prodaji nekretnine u ovršnom postupku.

Dražba je održana, nekretnina je prodana, i općinski sud je donio rješenje o dosudi nekretnine kupcu.

 

Na to rješenje sam podnio žalbu županijskom sudu. Županijski sud još nije donio svoju presudu u vezi žalbe.

 

PITANJE: Da li mogu povuci svoju žalbu žup. sudu na rješenje o dosudi, i kako to učiniti?

 

Koji zakon regulira povlačenje žalbe?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Možeš.

 

Napiši podnesak u kojem ćeš izjaviti da povlačiš žalbu u tom predmetu.

 

Najbolje da izravno predaš podnesak na Županijski sud, a trebao bi i na Općinski sud predati jedan primjerak (pa će onda Općinski dostaviti Županijskom).

 

Kada Županijski zaprimi žalbu, vratit će spis prvostupanjskom sudu, jer nema o čemu odlučivati.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 1 godina kasnije...

Molim Vas za pomoć !

Kod mene je održana držaba , došlo mie j riješenje o dosudi kupcu . Želim se žalit ,al iskreno ne znam ni sta da pišem tamo ! Konzultirala sam se sa nekim odvjetnikom koji me otpilio i rekoa da nema se smisla žalit ako prije isteka tog žalbenog roka ne platim i onda time pokušam pobit to riješenje o dosudi ! Molim za pomoć . Sutra mi ej zadnji dan ! Šta ste pisali u žalbi i d ali mi je jedini izlaz da sutra kad je zadnji dan žalbe platim i kažem , evo platila pa ukinite riješenje . Ja nemam mogućnost platiti dug prije 20 .5 i sve mi se čini da ću ostat bez krova na d glavom !!! POmagajte !!!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici

    No members to show



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija