Jump to content

Stambeni kontejneri


Lerka1

Preporučene objave

Poštovani!

Zanima me gdje se sve mogu postaviti stambeni kontejneri? Da li zemljište mora biti građevno, da li treba lokaciska dozvola, kako se tretiraju stambeni kontejneri da li kao nekretnina ili pokretnina? Do koje kvadrature se mogu postaviti, konkretno u okolici Splita ili primjerice otoku Šolti? Hvala unaprijed!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 5 godina kasnije...

Planiram kupiti zemljište na moru, na kojem bih htio postaviti vikendicu od spojenih kontejnera (2 brodska i jedan sanitarni ) sa terasom i nadstrešicom. Moja pitanja:

1. Na kakvom zemljištu to smijem postaviti (zemljišno, građevinsko ili nešto drugo)?

2. Koju dokumentaciju moram imati kako bih mogao to ostvariti?

3. Gdje mogu dobiti info koje lokalne samouprave dopuštaju takvu izgradnju?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 8 mjeseci kasnije...
Da li mogu postaviti na svoju okućnicu stambeni kontejner ili kamp prikolicu -kućicu i dali mi je potrebna kakva dozvola ? Molim odgovor !

KAPETANKUK

 

Postaviti isti upit uredu državne uprave za prostorno planiranje i gradnju općine/grada, najviše zbog toga što su na obali prostorni planovi po ovom pitanju različiti.

 

p.s. molim ne duplati pitanja.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Wery well...hvala na odgovoru....!

Na otoku Krku ima parcela ne jedna nego puno sve su na jednom mjestu i ljudi su se već "naselili ..dofurali kamp kućice..montažne kućice i svega ostaloga čak su se udružili tj stvorili udrugu da riješavaju stvari sa lokalnom upravom !

parcele su građevne svaka oko 500 m2 ..kontaktirao sam agenciju...jel može ..kupim -postavim...može...ljudi su več tamo bio je odgovor...! Čini mi se da je na Krku to mnogo "lliberalnije" nego drugdje ?

A vidio sam dosta kamperica na poljoprivrednim parcelama I NIKO IH NE "TJERA" ??

Eto..toliko za sada...ako nešto obavim javim kako je ispalo ?

M.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija