Jump to content

nasljedstvo,MOLIM VAS ODGOVOR TKO ZNA, pleaseee


anonimno

Preporučene objave

Zakonski nasljednici iza smrti tete smo ja i moje dvije sestre.Jedna je podizala novac nakon tetkine smrti a prije nego je knjižice predala sudu.Time je mene i moju sestru oštetila za neki nama nepoznat iznos. sudkinja mi je rekla da ona raspodjeljuje imovinu sa stanjem knjižica na dan kad su knjižice dostavljene sudu odnosno prema stanju koje je sad na knjižicama a ne prema stanju koje je bilo na dan smrti. Upućeni smo na tužbu no onda se ostavinski proces zaustavlja? Možemo li moja sestra i ja nakon završetka ostavine tužiti drugu sestru za povrat novca koji je uzela nakon tetine smrti. Važno nam je da to bude nakon ostavine kako bi što prije došli do novca koji je ostao na knjižicama. Što nam je nakon toga raditi kako bi dobili novac koji je ona protuzakonito podigla? Da li je u tome prevarena i banka?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 2 tjedna kasnije...

Trenutkom smrti vi ste sve tri ste postale nasljednice svoje tete pa tako i nasljednice onolikog iznosa novca koji se nalazio na računu ostavitelja u trenutku smrti. Ukoliko je jedna od nasljednica raspolagala novcem bez vašeg ovlaštenja, imate je pravo tužiti i tražiti povrat novca. To možete učiniti i nakon ostavine tako što ćete od sestre tužbom tražiti da vrati u ostavinu novac kojim je nazakonito raspolagala. Obratite se odvjetniku

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija