Jump to content

t-com


ilijads

Preporučene objave

Poštovani!

 

Prije 3 mjeseca mi je majka umrla i bila je ostavinska u kojoj ja i brat nasljedjujemo i njezinu telefonsku liniju. U t-com smo išli da odjavimo pretplatničku liniju ali su nam rekli pošto ugovor traje 2 godine da moramo platiti penale tj. 614kn. Pitanje moje je zasto to moramo platiti kada nje nema više a nama ta linija ne treba.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

na ostavinskoj niste trebali navesti i telefonsku liniju koja vam netreba.

pismeno i sa povratnicom odjavite telefon .

razlog odjave -smrt ugovarateljce.

pošto niste potpisali ugovor o korištenju telefonske linije nemate obvezu plaćanja iste ako je ne koristite.

iskopčati telefon iz mreže i odjaviti liniju,pismeno , preporučeno i sa povratnicom

niste naveli dali je tf.linija u nasljeđenom objektu.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 9 mjeseci kasnije...

Ja se nalazim u sličnoj poziciji, samo što još nije prošla ostavinska rasprava i riječ je o pretplati na mobitelu (T-Mobile).

 

Znači, bilo bi pametno NE navesti tu liniju u ostavinskoj.

 

No, ako niti ja niti moja sestra nismo nasljednici te telefonske linije, da li mi svejedno možemo nju ugasiti? Da li smo, tehnički gledano, uopće MI ti koji ju gasimo, ili smo mi samo "donositelji" smrtnog lista T-Mobile-u, koji onda gasi tu liniju automatski, zbog smrti korisnika?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

vlasnik telefonske linije je operater i tf.linija nije prodana korisniku i nemože se nasljediti .

korisnik je ugovorio korištenje tf.broja i linije.

potrebno je operateru dostaviti smrtni list ugovaratelja usluge.(preporučeno i sa povratnicom ili na kopiju pismena operater potpisom i žigom potvrdi primitak pismena)

smrču ugovaratelja usluga prestaje.

za troškove nemogu teretiti nekoga ko nije potpisao ugovor niti koristio uslugu.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici

    No members to show



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija