Jump to content

prekoračenje brzine


anonimno

Preporučene objave

Molim vas da mi odgovorite

Danas sam preuzeo prijavu od 700kn

te spominju toškove dokazivanja prekršaja110kn

Sliku nisam primio

Prekoračenje 38km.Dozvoljeno 50km.

Sto mogu napraviti.

Dogodilo se to još ovoga ljeta

Multanovu nisam vidio a on mi je dodao da čujem od kolege koliko sam vozio.Osim prigovora što još mogu napravit.Oni(blue angels)uvijek rade zasjede

na tom mjestu i ja to znam kao vozač sam promjenjiv što se tiče brzine.

Osim toga idu mi još idva boda koliko oni

traju u slučaju da platim odmah.

Muchas gracias ariva ariva :-o:-o

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

možete prigovor i čekati poziv suda..da i vidite sliku o kojoj ste samo čuli..

bodovi se upisuju u evidenciju vozača tek nakon pravomoćnosti odluke (ako ne uložite prigovor onda ona nastupa protekom roka od 8 dana za njegovo ulaganje, ili ako idete sa prigovorom, onda nakon što rješenje prekrš. suda postane pravomoćno, a to je ako se ne žalite na njega u danom roku, ili se žalite pa po toj žalbi odluči VPS na način da potvrdi ovo prethodno::)

koliko se sjećam, bodovi se brišu nakon 3 godine...neka me ispravi netko ako griješim...

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Zasto bi bilo ko trebao ulagati prigovore i zalbe da bi vidjeo dokaz o prekrsaju? Valjda policija prvo treba predociti dokaz o prekrsaju a tek onda izreci kaznu.

Dakle, pokazati na mjernom sredstvu brzinu, pokazati ili poslati sliku i sl. a tek onda izreci kaznu.

Kod nas sve naopako. kaznim te a ti ako se ne slazes hodaj po postajama ili se zali pa cemo ti tek tad pokazati dokaz. Naopako, naopako naopako. Nesto tu ne valja.

 

 

 

 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Znaci po zakonu je da ono oderu a oderani dokazuje da nije kriv. Nekako ne ide, mozda mi previse trpimo i premalo se zalimo?

Jedna tehnicka nedoumica i nepoznanica.

Ako te slika multanova izda ti se prekrsajni nalog na koji se mozes zaliti u roku od osam dana. Sedmi dan odes u policiju a slika nije gotova? Sta onda. ne znas da li si kriv. Ako se zalis pa budes kriv platis jos vece troskove. Ako se ne zalis prihvatas krivicu a ne znas jesi li kriv.

Puno nepoznanica i nelogicnosti.

Xsara je napisao:

je napisao:Nesto tu ne valja.

 

Zakon/i.., pravilnici i provedbeni propisi...

ali su na snazi i primjenjuju se..

:mig:

i dok je tako....

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija