Jump to content

Dali je kasno


Soto

Preporučene objave

Prijatelj mi je bio u ratu od 2003 do 2005 i poceo se je ljeciti od PTSp-a 13.06 2007 i sve do sada sa tim da je bio na bolnickom ljecenju cijeli 5 mjesec.Prima opskrbninu i zanima ga dali je kasno za predavanje papira za invalidnost posto su mu rekli u nasem uredu da vise ne salju papire jer je zakasnio.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Soto je napisao:

Prijatelj mi je bio u ratu od 2003 do 2005 i poceo se je ljeciti od PTSp-a 13.06 2007 i sve do sada sa tim da je bio na bolnickom ljecenju cijeli 5 mjesec.Prima opskrbninu i zanima ga dali je kasno za predavanje papira za invalidnost posto su mu rekli u nasem uredu da vise ne salju papire jer je zakasnio.

 

 

Pozdrav !

 

Po ovom tvom postu nemože se ništa zaključiti :misli: u ratu od 2003 do 2005 :-?:-?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

igla91 je napisao:

ima ljudi koji su poslije tog kora podnijeli i dobili HRVI,trebaš imati vezu

 

 

Istina ima ali uz hrpu medicinske dokumentacij koja seže u devedesete i jake ratne puteve :kavica: Što se tiče veza :puko flax : trebao je i prije manje bi imali problema istinjski HB . Otvorimo oči i uprimo prstom u one koji koriste " povlastice " a nisu ih zaslužili :misli:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Soto je napisao:

Prijatelj mi je bio u ratu od 2003 do 2005 i poceo se je ljeciti od PTSp-a 13.06 2007 i sve do sada sa tim da je bio na bolnickom ljecenju cijeli 5 mjesec.Prima opskrbninu i zanima ga dali je kasno za predavanje papira za invalidnost posto su mu rekli u nasem uredu da vise ne salju papire jer je zakasnio.

 

Ukoliko je bio u ratu za razdoblje koje Vi navodite vjerojatno se radi o oboljenju ili traumi zadobivenoj u "mirovnoj" misiji pa bi tebalo prvenstveno provjeriti da li RH ima ratificiran ugovor sa navedenom državom u smislu priznavanja invaliditeta na osnovi iste bolesti...

 

U RH na temelju navedenog "ratnog" razdoblja nemože ostvariti niti pokrenuti bilo kakav postupak u smislu priznavanja prava za ostvarivanje invalidske mirovine prema ZOPHB

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Ako je gospodin bio u mirovnoj misiji potpisao je ugovor i policu životnog osiguranja,to ide preko MORH-a,s tim da može dokazat da je bolest nastala tamo,gdje je bio,MORH mu priznaje pravo HVI,a za HRVI,bojim se da naše zakonodavstvo ne poznaje to van domovinskog rata,znam kad sam bio u mirovnoj misiji,doktor mu mora napisat,ako nije kasno da je bolest nastala na radu,kao i svaka druga bolest ili povrijeda,mora imat liječničku dokumentaciju od psihijatra,a ovako svi smo mi pod stresom,pa bi svi mogli tražit ptsp,rok od 2003-2005,nemoguće da je bio 2g u mirovnoj misiji,mogao je biti dva roka od 6mj,ili nešto sl,2g nitko nije bio u mirovnoj misiji,

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija