Jump to content

ude- svaka čast!


Mati77

Preporučene objave

Već mjesicima pratim postove gospodina ude i moram nešto napisati.

 

Svaka čast i ostalim forumašima koji nesebično dijele pravne savjete, ali savjeti gospodina ude su uvijek tako precizni i adekvatni, a ono što me se naročito dojmilo je to da u postovima uvijek stoji glas razuma i ljudkosti.

 

Ne samo da daje pravne savjete, gospodin ude u potrebnim situacijama daje i moralne savjete te stavlja naglasak na to da nije rješenje za svaki spor da nešto dođe na sud pa da se svi svađaju, nego da se razmirice prvenstveno riješe na human način, ikrenim ljudkim razgovorom.

 

Mislim da toga manjka u današnjem društvu, a to je ono najbitnije.

Stoga, svaka čast ude.

:palac:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Mislim isto i priduzujem se cestitkama. Glas razuma i ljudskosti precesto se izgubi u sumi losih emocija i u ovim teskim vremenima svima nam pomogne kad nas objasja poput tople zrake sunca koja nam, osim sto nas ugrije, ukaze i na put kojim krenuti...

 

A zahvaljujem i Mati77 sto je imala potrebe izraziti svoje misljenje i pohvaliti strucan i plemeniti rad gospodina Ude.

 

Svaka cast g. Ude, hvala Mati77! :palac::palac::palac:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Sudjelovanjem u forumu definitvno se vidi karakter svakoga sudionika, tako

 

poduzetnice

 

vi imate smisla za ohrabrenje pored davanja savjeta, što iznimno cijenim kod vas te beskrajni optimizam.

:palac:

 

A što se tiče petpetica

 

vi ste zaista izvrsni u forumu prekršajnoga prava i mislim da ste i vi pored ude svakako zaslužili druačiji ispis korisničkoga imena. Zlu netrebalo, ali ako mi ikada zatreba pomoć vezano uz prekršajno pravo zaista bi bila srtna dobiti savjet upravo od vas.

:-D

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija