Jump to content

visoki prekršajni sud --molim pomoć


anton887

Preporučene objave

Kako sam žalbu prekršajnom sudu poslao dan poslije roka, došlo mi je rješenje o odbačaju žalbe zbog nepravodobnosti.Tada sam se žalio Visokom prekr.sudu, jer tih 8dana za žalbu bio sam iz poslovnih razloga na putu i poslao žalbu 9dan kada sam došao kući.To mi nisu uvažili, jer mi je supruga primila rješenje i potpisala, pa se to smatra kao da sam i ja osobno, ali ona nije mogla potpisati žalbu umjesto mene, i poslati je.Molim vas, što da radim , da li se može uložiti revizija na ovo pravomoćno rješenje i kako i kome da to napravim...Puno hvala

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 2 tjedna kasnije...
  • 2 tjedna kasnije...

anton887 je napisao:

a kako sam ja kao laik mogao znati da mi je supruga dužna primiti moje pismo, ili bi mi laici trebali znati i sve zakone napamet.Mislim da to uopće nije općepoznata činjenica, ili mislite da to sud ipak ne bi uvažio?? hvala

 

Supruga je primila vaše pismo i od tada je počeo teči rok za žalbu. Sud vam vaše argumente sigurno neče uvažiti.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija