Jump to content

banka kredit prd tuzbu


Prgy

Preporučene objave

Dobar dan !

Digao sam nenamjenski kredit 13 tisuća € da uredim stan koji je vrijedan minimalno 80 tisuća €. Kako sam promjenio posao mislieći da idem na bolje ispalo je da sam radio 4 mjeseca i ostao bez posla pa tako nisam imao ni od kuda kredit rijesavat.Stigla mi je preporucena posiljka iz banke opomena pred tuzbu i sad je frka.Zanima me ako dodje do tuzbe dali mi banka moze uzet citav stan ili me moze samo natjerat da ga prodam i isplatim joj njeno. Sta bi bilo najpametnije u ovakvoj situaciji?

Unaprijed zahvaljujem!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Prgy je napisao:

Dobar dan !

Digao sam nenamjenski kredit 13 tisuća € da uredim stan koji je vrijedan minimalno 80 tisuća €. Kako sam promjenio posao mislieći da idem na bolje ispalo je da sam radio 4 mjeseca i ostao bez posla pa tako nisam imao ni od kuda kredit rijesavat.Stigla mi je preporucena posiljka iz banke opomena pred tuzbu i sad je frka.Zanima me ako dodje do tuzbe dali mi banka moze uzet citav stan ili me moze samo natjerat da ga prodam i isplatim joj njeno. Sta bi bilo najpametnije u ovakvoj situaciji?

Unaprijed zahvaljujem!

Prgy,

je te lakovjernost i tvioj poslodavac uvalio,ha? Znaš, zato kad mjenjaš posao nije ti "više" uvijek"više".Kad-kad ispadne manje. Ubuduće pazi. Provjeri poslodavca.Ovaj ti stranica legalisa nije za ta pitanja. Pitanje postavi Stranici "izvanparnični postupci". Ovdje riješavamo rado i sociajalno pravo. Kužiš? Ali bum ti rekel kaj znam(mada je moje znanje o tom skromno). Prvo, mislim uložiš prigovor na opomenu i navedeš razloge, nezaposlenost i :blabla: i daš viđenje situacije i način kad i kak bi ti trenutno i u buduče odnosni dug mogao podmirivati: Oni su naumili da ti stisnu ovrhu. Dakle odmah moraš reagirati jer u protivnom ti sjedaju na sve pokretni inepokretno, ako to tako u ugovoru stoji, apoznavajuč banke vrag njie crn on je još i crnji.PO prigovoru kojim ćeš kupiti vrijeme, otiđi do njih i razgovaraj. Sve u smislu onog što si i napisao. Drži se i nađi posao pod hitno. Nemoj se obeshrabriti: :palac:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici

    No members to show



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija