Jump to content

Odbijanje testiranja na alkohol


anonimno

Preporučene objave

 

Bilo je oko 02 sati kada sam se vraćao kući iz grada.

Spremio sam automobil u natkriti dvorišni prostor, zaključao ga i krenuo zatvoriti ulazna dvorišna vrata. U tom trenutku ispred moje kuće zaustavio se policijski automobil. Prišao sam prozoru, a policajac me upitao zašto nisam stao. Na moje pitanje gdje nisam stao dobio sam od policajca u vozilu nerazumljiv odgovor. Pitao me je želim li pristupiti ispitivanju alkoholiziranosti, a ja sam odbio jer sam se nalazio ispred svoje kuće, van vozila koje sam pred nekoliko minuta spremio u dvorište. Policajac me na to tražio identifikacijsku ispravu i ja sam mu dao vozačku dozvolu. Vozačku dozvolu je zadržao, a ja sam dobio zapisnik o ispitivanju alkoholiziranosti koji nisam potpisao i nalog o privremenom oduzimanju vozačke dozvole. Tvrdim da nigdje prije navedenim putem nisam vidio policijsku patrolu koja bi me zaustavljala, a niti sam ih vidio da voze iza mene. Vozio sam primjerenom brzinom i nisam ni od koga bježao. Ne stoji podatak na zapisniku da mi je testiranje na alkohol ponuđeno na mjestu gdje su me navodno zaustavljali, već je to učinjeno pred mojom kućom kad niti nisam bio u vozilu koje je kako sam već naveo bilo spremljeno u dvorištu i stoga sam odbio suradnju. Da se cjelokupan

razgovor i pisanje zapisnika i naloga odvijalo ispred kuće mogu posvjedočiti i susjedi.

 

Pomozite, ako možete. Šta da Radim?

slick636@hotmail.com

 

 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija