Jump to content

zastarjeva li tuzba za alimentaciju


fiona

Preporučene objave

1995 redovno upisala fakultet na kojem sam bila 4 godine redovan student,te nakon toga prijavila se na Zavod za zaposljavanje na kojem sam prijavljena do daljnjeg.Nakon rastave braka koja je uslijedila 1995.godineostala zivjeti sa majkom koja je od 1995-1998 radila u nepunom radnom vremenu i koja je bila jedini uzdrzavatelj mene i moga brata.Nesto nakon rastave braka angazirali smo jedan odvjetnicki ured da zastupa mene i moga brata i oni su to radili 4 godine nakon cega ih mi vise nismo mogli placati pa do presude nije nikada ni doslo. Da li ja mogu ponovno nastaviti sa tuzbom za alimentaciju ili podici novu za ono vrijeme dok sam bila redovan student i godinu dana na Zavodu? Od prestanka zastupanja proslo je negdje 6 godina , kao i od vremena do kojeg sam ja imala pravo dobivati alimentaciju.

 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 2 tjedna kasnije...

Odgovaram vam na vaše pitanje da li je tuzba povucena?.Podigla sam sve spise iz odvjetnickog ureda i moram reci da sam uzasnuta sa nacinom kako je slucaj rijesavan tj.kako je godinama bio na sudu i kako ama bas nista poznati odvjetnicki ured nije napravio(osim naravno dobro naplatio) i sa postupanjem suda.Zadnje rjesenje doneseno 1.12.2000 tuzba je povucena zato sto tocna adresa tuzenika nije dopunjena .Tocna adresa mog oca dana je odvjetnickom uredu od prvoga dana on je prebivao u stanu svoje dugogodisnje ljubavnice sa kojom je imao dijete na toj adresi sam ga ja osobno trazila i nasla i zvala telefonski na kraju krajeva jos je i dan danas sa njome u braku.No kad bi postar mu dosao uruciti poziv ona bi rekla da nije nikada cula za covjeka kome postar zeli uruciti poziv.Bio je obrtnik gradjevinski koji je obrt prijavio na tudje ime samo da se alimentacija ne bi mogla naplatiti,iako je sud i odvjetnicki ured znao za tada tesku financijsku situaciju,zbog koje je ona morala odustati od njihovog zastupanja oni se nisu potrudili i to godinama da mu pravosudnom policijom uruce poziv na kraju krajeva majka mi je rekla da su joj rekli da odustane jer da se njega i ovako ne moze uloviti te da je problematican tip.Zakljucak kriminalci samo naprijed sudstvo i odvjetnistvo je na vasoj strani a vi zene ako nemate dobru financijsku podlogu niti ne pomisljajte na odvjetnike jer im u tom slucaju niste niti zanimljivi gubite u svakom slucaju.A pravda -zastario pojam.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija