Jump to content

bahato bolnicko osoblje


mariniivan

Preporučene objave

Moj otac umro je 06.09.2009 na hitnoj pomoci u bolnici! Dovezao sam ga jer se zalio na bol u prsima i imao je oroseno lice znojem!Dovezao sam ga na hitnu u bolnicu gdje ga je medicinska sestra bez pregleda doktora otepla,citiram:MA NIJE NJEMU NISTA! NEKA ODE NA HITNU U AMBULANTU! Na sto sam ja rekao da jedva stoji na nogama i da ga primi ona je rekla,citiram:NIJE MU NISTA NEKA IDE NA HITNU U AMBULANTU!!!!OTRESITO!!!! ja sam sa ocem pjeske bez kolica ili pomoci med.osoblja isao pjeske na drugi kraj bolnice u hitnu ambulante! Tamo su mu obavili EKG i primio je injekciju za spustanje tlaka,te nas poslali opet pijeske nazad u bolnicku hitnu! Dosavsi tamo opet ista med.sestra ja joj dajem papire i uputnice,a ona mi kaze da pricekamo vani bez obzira sto je ordinacija hitne bila prazna! Otac i ja sjedili smo sat i deset minuta vani cekajuci da nas pozove unutra!Zvala da uđe unutra i legne na stol nakon sat i deset minuta kada je legao i doktorica ga je stavila na EKG stol skopcala ga je,a med.sestra je stajala vani i salila se sa portirom! Kada se doktorica odmakla od stola on joj je pao sa stola i poceo se gusiti,naravno umro mi je na rukama! TO SVE SE DOGODILO PRED MOJIM OCIMA I IMAM DOKAZE OD EKG DO EKG JE SAT I DESET MINUTA! Tuzbu protiv bolnice sam podnio i dao sve u novine! TREBAM LI JOS NESTO,MOZDA NETKO ZNA!??????????? :-? :-?UMRO JE OD INFARKTA SA TLAKOM KOJI JE VISOK ALI NE OPASAN PO SMRT 220/110

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija