Jump to content

i jos jedna je pala...


anonimno

Preporučene objave

ma glupo mi je uopce pisati o ovome i zaista sam pregledala cijeli forum na temu ali nisam nasla slucaj poput svog. Naime, osim sto smo decko i ja zateceni u pripremi jointa, ja sam iskoristila (glupo, glupo, glupo) priliku da ostatak trave sakrijem u policijski auto...naravno, nadjeno je. Ukupna količina je 1,7g, nije mnogo ali mislim da mi nije olakotna okolnost ova glupost... Prvi put mi je, nisam balavica, imam 26, nikad nisam imala nikakvu prijavu. Sto me ceka? Vec sam dobila obavijest o privremenom oduzimanju... U policiji nisam morala potpisati nista osim te potvrde.

Koja je minimalna a koja maksimalna steta od svega ovoga?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

čeka te

- prekršajni postupak,

ali i

- kazneni postupak

zbog posjedovanja droge, ali vrlo vjerovatno i zbog davanja drugome na uživanje..

 

koja je šteta?

šteta je što sa 26 godina ulazite u kaznenu i prekršajnu evidenciju....

 

ništa značajno se vaš slučaj ne razlikuje od ostalih o kojima se pisalo na forumu....zanimljiv je samo po tome što ste travu htjeli sakriti ni manje ni više već u policijskom autu...

 

pa onda ljudi pričaju kako policija podmeće drogu....

 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 2 mjeseci kasnije...

kazneno će dečka i tebe progonit za posjedovanje-stavak 1.dobit ćeš kazneni nalog s novčanom kaznom,koju preporučam da platiš,jer će se u suprotnom provest cjelovit postupak i onda ovisno o odluci suda bit ćeš osuđena na plačanje još veće novčane kazne ili ćeš dobiti uvijet-ne ideš u zatvor ukoliko u roku koji sud odredi ne počiniš drugo kazneno djelo

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija