Jump to content

prigovor na ovrhu


kazo1000

Preporučene objave

molim savjet: bavim se izradom reklamnih natpisa.jednoj tvrki / tgovačko prijevozničkom obrtu /s kojom sam radio i ranije napravio sam natpise na dvije prodavaonice, vozilo, kamion i putkaz te za isto ispostavio 2 računa / 12.000,00 kn /, jedan u 6 mj. 09, a drugi u 11. mj. 09.nisu mi platili račune uz sve zamolbe pa sam pokrenuo ovršni postupak na žiro račun. oni su po primitku uložili prigovor da ne priznaju ispostavljene račune kao da ja to nisam niti radio, te su voljni platiti račune ako ja dostavim njihovu narudžbu za napravljeno što oni nisu nikad niti za ranije poslove koje su platili poslali. interesira me da li moji /fajlovi u računalu / odnosno nacrti za postavljeno sa mjerama i slikama objekata prije postave, izmjerama i slikama sa postavljenim natpisima su mjerodavni na sudu, da li ukoliko se ne prihvati vrijedi provjera sudskog vještaka

te . moram poslati odgovor na prigovor.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

kazo1000 je napisao:

molim savjet: bavim se izradom reklamnih natpisa.jednoj tvrki / tgovačko prijevozničkom obrtu /s kojom sam radio i ranije napravio sam natpise na dvije prodavaonice, vozilo, kamion i putkaz te za isto ispostavio 2 računa / 12.000,00 kn /, jedan u 6 mj. 09, a drugi u 11. mj. 09.nisu mi platili račune uz sve zamolbe pa sam pokrenuo ovršni postupak na žiro račun. oni su po primitku uložili prigovor da ne priznaju ispostavljene račune kao da ja to nisam niti radio, te su voljni platiti račune ako ja dostavim njihovu narudžbu za napravljeno što oni nisu nikad niti za ranije poslove koje su platili poslali. interesira me da li moji /fajlovi u računalu / odnosno nacrti za postavljeno sa mjerama i slikama objekata prije postave, izmjerama i slikama sa postavljenim natpisima su mjerodavni na sudu, da li ukoliko se ne prihvati vrijedi provjera sudskog vještaka

te . moram poslati odgovor na prigovor.

 

Sve dokaze i činjenice koje idu u vašu korist navedite u odgovoru na prigovor te čete ih kasnije izvoditi na parnici.

I navedite da se radi o komitentu sa kojim ste več prije na taj način surađivali tj. narudžebe su se usmeno dogovarala a za što se uredno izdavali račune za obavljene usluge.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija