Jump to content

ovrha na kuću


mlaji

Preporučene objave

poštovanje!

moja supruga je jamac sa kućom koja je braćna stećevina,ali upisana na njeno ime.U međuvremenu uživalac kredita je umro,to jest on nije platio ni jednu ratu kredita pa je banka napravila ovrhu na nekretninom.Ovrha je postala pravomoćna i sad banka traži deložaciju.Napominjem da mi stanujemo u toj nekretnini.Mene zanima dali se mi možemo naplatiti od njegovih nasljednika i kakva ja prava kao supružnik imam prava.

zahvaljujem!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

mlaji je napisao:

poštovanje!

moja supruga je jamac sa kućom koja je braćna stećevina,ali upisana na njeno ime.U međuvremenu uživalac kredita je umro,to jest on nije platio ni jednu ratu kredita pa je banka napravila ovrhu na nekretninom.Ovrha je postala pravomoćna i sad banka traži deložaciju.Napominjem da mi stanujemo u toj nekretnini.Mene zanima dali se mi možemo naplatiti od njegovih nasljednika i kakva ja prava kao supružnik imam prava.

zahvaljujem!

 

Postavite ovaj post u forum obeteljsko pravo pa če vam vezano za to tamo odgovoriti BOVU ili netko drugi tko se razumije dobro u ovu tematiku. Ako se radi o bračnoj stečevini, vi kao supružnik imate pravo na polovicu bračne stečevine no to če vam tamo bolje pojasniti što i kako napraviti.

Nasljednici dužnika kredita odgovaraju za njegove dugove u visini naslijeđene imovine.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija