Jump to content

s travom na prekršajni


anonimno

Preporučene objave

bila sam maloljetna kad su me uhvatili s malom količinom trave (0,2). bila sam samo na prekršajnom, a na općinski me uopće nisu zvali već sam na prekršajnom dobila presudu (tad sam već navršilja 18) - liječenje od ovisnosti u trajanju od 6 mjeseci. Međutim, nisam se pridržavala mjere i nisam htjela dati urin. U presudi piše da bih u slučaju nepridržavanja mogla biti smještena u odgojnu ustanovu. Mene zanima što bi se moglo dogoditi sa mnom i da li postoji šansa da izbjegnem tu odgojnu ustanovu i dobijem neku drugu sankciju... rad za opće dobro na slobodi lil slično? pliz help hitno je!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

ne izvršavanje jedne mjere povlači i posljedice, pa ako pruženu priliku netko ne iskoristi, a mogao je, mora biti spreman snositi i posljedice koje slijede...

maloljetnički je postupak, ne volim i ne želim govoriti nešto jer ne znam sve ono što stoji u spisu, a odnosi se na izvješće osobe kojoj si se trebala javljati tih 6 mjeseci, odnosno ustanove u koju si trebala ići, pa na anamnezu i sve podatke koji se odnose na tebe kao osobu, ali i prekršaj..

 

ako je tako hitno, uzmi odvjetnika da ispita stvar i vidi što se može učiniti..

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija