Jump to content

auto osiguranje HITNO


anonimno

Preporučene objave

bok svima!

dali je moguće da nakon nesreće i policiskog zapisnika osiguranje pokriva 80% moje štete.

po mome bi bilo ili pokriva ili ne....

sto da radim malo mi je puno na 10000 kuna koliko dođe popravak dati majstoru 2000 kn a nisam kriv,a i drugi vozač je dao svoju policu je zna da je kriv!!!!

dali je moguće izganjati to.

 

hvala

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Sve je moguće, al ovdje se radi o obveznim odnosima i vrlo kompliciranim stvarima kao što su procjena štete, podjeljena odgovornost, itd, itd. tako da toplo preporučam odvjetnika, makar samo za sat konzultacija. Moraš znati da nasuprot sebe imaš pravnu službu osiguravateljske kuće, a ko laik teško češ izaći na kraj s njima. A sporovi se rješavaju na sudu u takvim slučajevima.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

dali je moguće da nakon nesreće i policiskog zapisnika osiguranje pokriva 80% moje štete.

 

ne samo da je moguce vec je rijec o pravilu kada se radi o doprinosu ostecenog nastanku i/ili visini stete. iz kojih tocno razloga osiguravatelj drzi da vam pripada samo 80% od procijenjene stete?

 

po mome bi bilo ili pokriva ili ne....

 

e, a kako bi tek dobro bilo da je po mom.... mislim dobro po mene, jel...

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija