Jump to content

molim Vas pomozite mi!!!! neznam ništa o tome


Nicolle

Preporučene objave

...Ovako...

 

Prije 5 dana bila sam u banci podignuti plaću...

Onda mi je bankar rekao ne možete jer vam je sudski blokiran račun...na što sam ja ono ostala PAF...i to ovršnim postupkom u iznosu od 65,000,00 kn

Danas sam bila u banci i dali su mi kopiju bjanko zadužnice...Vjerovnik je uglavnom firma za koju prvi put čujem i pečat je erste banke u kojoj nikada nisam niti bila...STTRAAVVAA

 

Neznam što da radim :place: ....jedini kredit koji imam je u Zabi i to mi direktno obustavom skidaju s plaće...nikada nisam nikome bila jamac niti imam kredite u drugim bankama....

 

Ne koristim internet bankarstvo niti sam ikada izgubila koju ispravu...

 

 

Kako je to moguće...i što da napravim...kome da se obratim?

 

unaprijed hvala

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Poštovana!

 

Sugeriram da kontaktirate pravnu službu banke te joj objasnite problem. Nakon toga probajte nazvati ovrhovoditelja te tražiti broj odvjetničkog ureda koji je sastavio prijedlog za ovrhu. Tehnički gledano, moguće je da je došlo do pogreške prilokom upisa broja ovršenikova računa, što je rezultiralo blokadom Vašeg. Laički pojednostavljeno: tražilo se rješenje o ovrsi pljenidbom novčanog potraživanja na broj ovršenikova računa: 23456709-456789049449(karikiram) te je omaškom jedan broj dodan što je u konačnici se pokazalo kao broj Vašeg računa.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Nicolle je napisao:

...Ovako...

 

Prije 5 dana bila sam u banci podignuti plaću...

Onda mi je bankar rekao ne možete jer vam je sudski blokiran račun...na što sam ja ono ostala PAF...i to ovršnim postupkom u iznosu od 65,000,00 kn

Danas sam bila u banci i dali su mi kopiju bjanko zadužnice...Vjerovnik je uglavnom firma za koju prvi put čujem i pečat je erste banke u kojoj nikada nisam niti bila...STTRAAVVAA

 

Neznam što da radim :place: ....jedini kredit koji imam je u Zabi i to mi direktno obustavom skidaju s plaće...nikada nisam nikome bila jamac niti imam kredite u drugim bankama....

 

Ne koristim internet bankarstvo niti sam ikada izgubila koju ispravu...

 

 

Kako je to moguće...i što da napravim...kome da se obratim?

 

unaprijed hvala

 

Da li ste vi kada tu bjanko zadužnicu, a čiju su vam fotokopiju dali ikada ovjerili svojim potpisom kod JB? To pogledajte za početak.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija