Jump to content

Odvjetnicko drustvo sa pismom o ovrhi!!!!!


mirjana_x

Preporučene objave

Postovani,

Obracamo vam se po nalogu nase stranke T-mobile, a u s vezi ovsnog postupka koji se kod javnih biljeznika Ive Hanzekovic I Lade Skaricic-Sincic vodi pod posl. br. Ovrv-XXXX/08.

 

Kao sto vam je poznato nasoj stranci dugujete glavnicu u iznosu od 788, 79 kn, zajonske kamate koje teku na iznos glavnice, te troskove postupka u iznosu od 416, 60 kn.

 

Obzirom na navedeno pozivamo vad da u roku 8 dana vase dugovanje podmirite na ziro racun T-mobile xxxxxxxx, odnosno da kontaktirate odvjetnicko drustvo Hanzekovic,Radakovic i partneri radi dogovora o obrocnoj otplati duga.

 

U protivnom imamo strogi nalog voditi ovrsni postupak do potpunog podmirenja cijelopkupnog duga, te cemo biti prisiljenji nastaviti sa ovsnim postupkom sto ce vam izazvati dodaten troskove i neugodnosti...

 

Zagreb 16.01.2010

 

Dakle, ovakvo pismo nadjem danas u sanducicu, pismo u koverti odvetnickog drustva bez peceta na koverti....dakle ja se sad moram borit sa njima kad sam ja to dobila...15 dana kasnije nego sto pise u pismu...

 

Druga stvar, kaze da se ovha vodi kod biljeznika, ja tu ovrhu nikad nisam primila niti vidila....ko garantira da je tocno to sta pise u toj ovrhi kad ja pojma nemam sta pise, ko mi garantira da to nije nesto retroaktivno napravljeno i napisano i da su rokovi ispostovani??? S obzirom u kakvom drustvu zivimo, nista me ne cudi, ko kaze da su svi biljeznici i sudci posteni?????

 

Znam da imam taj dug i nastao je u prva 3 mj, 2007 godine pa s toga predpostavljam da je i ovrha "nastala" pocetkom 2008 god, Kako je moguce da mi se za dvije godine ona ne dostavi???Kako se sad ponasati kad se javim tom odvjetnickom drustvu?????

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Poštovana,

 

nemate razloga sumnjati u ičije namjere u ovom trenutku iz jednostavnog razloga što ste taj dug zaista i napravili (ili se varam?!). Dakle, pozvani ste na podmirenje duga od strane punomoćnika T-mobilea, a to je navedeno odvjetničko društvo.

 

Ne znam za koji pečat odvjetnika na kuverti smatrate da je neophodan, no potpuno je svejedno da li ste Vi tu opomenu primili ili ne. Tom opomenom Vam se želi dati prilika da platite dug BEZ da se pokreće ovršni postupak, a koji će Vam prouzročiti dodatne troškove.

 

Druga stvar, kaze da se ovha vodi kod biljeznika, ja tu ovrhu nikad nisam primila niti vidila....ko garantira da je tocno to sta pise u toj ovrhi kad ja pojma nemam sta pise, ko mi garantira da to nije nesto retroaktivno napravljeno i napisano i da su rokovi ispostovani??? S obzirom u kakvom drustvu zivimo, nista me ne cudi, ko kaze da su svi biljeznici i sudci posteni?????

 

Znam da imam taj dug i nastao je u prva 3 mj, 2007 godine pa s toga predpostavljam da je i ovrha "nastala" pocetkom 2008 god, Kako je moguce da mi se za dvije godine ona ne dostavi???Kako se sad ponasati kad se javim tom odvjetnickom drustvu?????

 

Ovo ste malo zbrkano napisali :misli: Inače se ovrha vodi kod bilježnika (jer zakon to propisuje)a Vi ovu niste ni mogli primiti jer još nije pokrenuta. SAd ćete nazvati odvjetnike i s njima se dogovoriti da ćete platiti i da ne pokreću ovršni postupak jer će Vam to povećati troškove.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija