Jump to content

Lokacijska i građevinska dozvola


anonimno

Preporučene objave

lokacijskom dozvolom reguliraju osnovni gabariti građevine, smještaj u prostoru, način priključenja na komunalnije i slično

 

građevinska dozvola je zapravo " projekt" sastavljen temeljem uvjeta iz lokacijske dozvole uz poštivanje pravila struke.

u građevinskoj dozvoli opisuje se detaljno sama izvedba građevine - debiljan zidova materijali, širina cijevi, razvod elktroinstalacija, gromobrana, protupožarna zaštita i slično, izračun statitke požarnog opterećenja provjetravanje

 

u principu kad se dobije lokacijska dozvola stvar je poštivanja pravila struke i građevinska MORA biti izdana ako je projekt sastavljen u skladu s pravilima struke i lokacijskom dozvolom

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 3 tjedna kasnije...

u principu kad se dobije lokacijska dozvola stvar je poštivanja pravila struke i građevinska MORA biti izdana ako je projekt sastavljen u skladu s pravilima struke i lokacijskom dozvolom

 

Da, mora se, ali je ja svejedno nisam dobila. Bez obzira što su poštivani SVI uvjeti iz lokacijske dozvole, na temelju nje izgrađen glavni projekt, uplaćeno sve što se tražilo....

Razlog? Ne moraju se poštivati uvjeti iz lokacijske dozvole (tako su mi obrazložili), a pristupni put koji postoji i kojim sam se MORALA služiti jer su mi tako "zadali" u lokacijskoj, odjednom ne omogućava pristup parceli.

Eto... :-(

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici

    No members to show



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija