Jump to content

prekoracenje brzine


inzane

Preporučene objave

ako ko ima volje/vremena da procita moj problem i dati mi neki savjet

 

u subotu me snimio presretac kako sam prekoracio brzinu. pisao mi je 2000 kn kazne. prvo me zanima jel ja tu dobijam negativne bodove jer mi je policajac rekao da ne .. nekako mi to i nije logicno na tako visoku kaznu

 

nadalje .. pisao mi je da sam prekoracio brzinu u naseljenom mjestu .. i ogranicenje da je 60

 

1) na tom dijelu ceste je oranicenje 70

2) taman trazim na po netu klasifikaciju cesta ali to je ceste splitska zaobilaznica ... neznan kako to moze bit cesta kroz naseljeno mjesto

3) ol nije ogranicenje na kraju krajve za naseljeno mjesto 50

 

kako god bilo znam da sam prekoracio brzinu i to ne osporavan... dali da uprigovoru pisem samo da sam student i igram na tu cinjenicu ili da iznesem ove neke cinjenice koje bi mogle takodjer urtjecati na visinu kazne

 

unaprijed se zahvaljujem

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

vozio sam 126

 

nisam kontradiktoran nego se ocito nismo razumili

 

on mi je pisao naseljeno mjesto i ogranicenje 60 ... ali na tom dijelu ceste je ogranicenje 70 ... to spada u drzavnu cestu 8 koja ide preko splita ... a ovo 50 km sam pitao jer koliko se sjecam iz auto skole kad se vozi kroz naseljeno mjesto ogranicenje je 50 km

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija