Jump to content

BH auto i hrvatski državljanin


LlILIJA

Preporučene objave

Poštovani,

 

Kupili smo auto u BiH, suprug ima dvojno državljanstvo (HR i BiH), ja sam državljanin BiH sa stalnim boravkom u HR. Međutim receno nam je da smo u carinskom prekrsaju, jer mi suprug zivi i radi u HR i vozi auto sa BiH tablicama. Zanima me da li on moze auto prebaciti na mene i da mu ja dam punomoc da on vozi auto sa Hrvatskom vozackom dozvolom?

Molim sve koji mogu da nam pomognu u vezi s tom informacijom.

 

Unaprijed zahvaljujem

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

LlILIJA je napisao:

Poštovani,

 

Kupili smo auto u BiH, suprug ima dvojno državljanstvo (HR i BiH), ja sam državljanin BiH sa stalnim boravkom u HR. Međutim receno nam je da smo u carinskom prekrsaju, jer mi suprug zivi i radi u HR i vozi auto sa BiH tablicama. Zanima me da li on moze auto prebaciti na mene i da mu ja dam punomoc da on vozi auto sa Hrvatskom vozackom dozvolom?

Molim sve koji mogu da nam pomognu u vezi s tom informacijom.

 

Unaprijed zahvaljujem

 

Ne pomaže.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

imam isti slucaj! napisali su mi prijavu na granici i isao sam na sud radi toga i oslobodili su me! samo auto prabacite na nekog od rodbine recimo na oca i majku od vaseg muza i nemoze vam nitko nista za to samo kazete da ste posudili auto od oca ili majke i gotovo! parovjereno.... MI HERCEGOVCI UVJEK SE SNAĐEMO I NAĐEMO RUPU U ZAKONU

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija