Jump to content

facebook


anita81

Preporučene objave

anita81 je napisao:

žena mog bivšeg dečka već neko vrijeme na facebooku piše ružne neistine o meni, mom mužu i sinu.

 

 

ne kužim vas koji pičite po tom facebooku, pišete koješta, slikate se tamo, a kada zagusti - e onda bi se tužakali.

to je moje osobno mišljenje, ne pravno.

neda mi se uopće gnjaviti sa facebookovcima ;-)

 

a ni ovo mi baš nije jasno - žena mog bivšeg dečka ;-) trača vas i muža vam.

koja veza jel' ona žena bivšeg dečka ili mara sa placa

:-D

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

facebook mi služi za razmijenjvanje slika i poruka sa sestrama i braćom koja ne stanuju u mom gradu. međusobno volimo vidjeti slike naše djece kad već ne možemo biti zajedno.tražila sam pravno mišljenje,a ne osobno. bolje da niste ništa napisali. hvala ni na čemu! i kog briga, šta vi kužite ili ne kužite facebook i tko vas tjera da se zamarate njime? :palacdolje:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

možete tužiti za uvredu časti, imam sličan slučaj možda ste pročitali u kaznenom ,, dokazi facebook,,, gdje mi je moderator odgovorio sa malo više razumijevanja, sve u svemu kaže da treba najprije osigurati dokaze, što smo i učinili pomoću easy video capture, programom koji snima sve što otvarate na računalu, ako je vaše znanje slabije u radu sa računalom možete zamoliti nakoga tko se više razumije.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija