Jump to content

dionice hrvi


mzeka13

Preporučene objave

Nilda je napisao:

- Dao zahtjev s 2. stup.rješenjem III/2007 - 20.04.2010.

- prije mjesec dana tražili mi konačno rješenje - poslao

- jučer teta kaže da će biti sve gotovo za oko mjesec dana http://www.legalis.hr/uploads/icon_wink.gif

 

30.05.2010. dobio Rješenje o 12 dion. Atlantske plovidbe d.d. i 81 dion. Jadroplov d.d.

 

HRVI 40% trajno, nominalna vrijednost 8800 DEM = 32.760,00 Kn,

a stvarne - tko zna ?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Nilda je napisao:

Nilda je napisao:

- Dao zahtjev s 2. stup.rješenjem III/2007 - 20.04.2010.

- prije mjesec dana tražili mi konačno rješenje - poslao

- jučer teta kaže da će biti sve gotovo za oko mjesec dana http://www.legalis.hr/uploads/icon_wink.gif

 

30.05.2010. dobio Rješenje o 12 dion. Atlantske plovidbe d.d. i 81 dion. Jadroplov d.d.

 

HRVI 40% trajno, nominalna vrijednost 8800 DEM = 32.760,00 Kn,

a stvarne - tko zna ?

Atlanska- 12 * 916.00 = 10992.00 kn

Jadroplov-81 * 150,23 = 12168.63 kn

= 23160.63 kn

Eto prijatelju na danjašnji dan je to tu negdje po Limunu,šteta što ti nije više ali eto dobro da je i tako.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 4 godina kasnije...

Danas 8.01.2015,sam dobio nakon više od 4 god.čekanja RJEŠENJE o dodjeli dionica HRVI i to od VJESNIKA,LUKA RIJEKA i VARTEKSA.

Neznam daljnji put a htio bih ih prodati,nemam baš nikakvoga iskustva što sada da radim i kome da se obratim.Dali trebam još nešto čekati jer vidim po forumu da treba i neki PIN doči,od koga i dali to dolazi automatizmom ili to trebam od nekoga tražiti.Na forumu vidim sve stare objave pa neznam koliko su te informacije sada vjerodostojne jer se mnogo toga promijenilo u zadnjih nekoliko godina zato molim onoga tko je svjež u ovoj temi da me savjetuje što dalje trebam napraviti,napominjem da bih prodaju htio napraviti što prije jer sam u dosta velikoj krizi pa bi me to spasilo.

Sve relevantne informacije če mi dobro doči.

Hvala.

Može i emailom na .zastitar_2@net.hr

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

ako ih dosad nisi dobio nikad,onda češ ovih dana dobiti i pin ...

neznam koliko si dobio,ali otprilike računaj da se nečeš obogatiti :)

dionica od vjesnika vjerovatno imaš oko pola ...i za njih nečeš dobiti skoro ništa

za dionice luke rijeka kojih češ dobiti par,pa isto tako nečeš dobiti ništa jer je vjerovatno ugovor skuplji od njih

za dionice varteksa kojih si vjerovatno dobio oko pola sveukupnih dionica...možeš nešto dobiti ,oko 50% nominalne vrijednosti umanjeno još za troškove prodaje...

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 4 tjedna kasnije...

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija