Jump to content

povrat poreza


perlica

Preporučene objave

evo,drugi mjesec je i predajemo prijave za povrat poreza za 2009-u godinu.a ja još nisam dobila povrat od 2008-e.radila sam na 2 mjesta.prvih par mjeseci u godini na jednom mjestu,bila je mala pauzica i onda sam počela raditi na drugom mjestu i tamo ostala do kraja godine.znači,imala sam dva prosjeka plače,uredno popunila prijavu kod knjigovođe i predala papire u poreznu upravu.i čekala,čekala...i nisam još dočekala.išla sam pitati u poreznu i tamo me jako neljubazna službenica lijepo otpilila,rekla mi je da taj prvi poslodavac duguje državi neke novce i dok god on to ne bude podmirio ja neću taj povrat dobiti.da li je to moguće ako je on na mene kao radnicu uredno platio porez za tih par mjeseci??a je,porez na mene je platio.malo mi je to glupo.šta ja imam s njegovim dugom prema državi?ja sam svoje odradila,on je uredno platio,ali meni država ne vrača mojih 1200kn!!!!hvala puno!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 2 godina kasnije...

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija