Jump to content

Parkiranje na zelenoj površini


alkino

Preporučene objave

Poštovanje svima,

 

ovako... živim u kvartu koji blago rećeno ima problem sa manjkom parking mjesta. U većernjim satima kada je većina ljudi doma naći parking mjesto prava je lutrija. 7.12.2009. komunalni redar mi je na vozilu ostavio kaznu za parkiranje na zelenoj površini u iznosu od 700kn. Kaznu nisam platio nego sam čekao da dobijem "obavezni prekršajni nalog" na koji imam pravo prigovora. Odmah da kažem, kriv sam - ostavio sam automobil preko noći na zelenoj površini pošto nisam imao gdje drugdje parkirati. Mene sada zanima da li mi netko može savjetovati ima li smisla pisati prigovor (ako ništa drugo barem da odgodim plaćanje za neka bolja vremena :-) na osnovu dvije stvari:

 

1. Na prekršajnom nalogu se kao okrivljenik ne navodim ja nego moj otac koji je vlasnik vozila. Oni, naravno, nisu mogli znati tko je upravljao vozilom, ali svejedno me zanima može li to biti temelj prigovora.

 

2. Kao što sam rekao kvart ima problem s manjkom parking mjesta. Ljudi su se promorani parkirati na nogostupima, nasred ceste pa i na zelenim površinama. U prilog tome ide i činjenica da sam automobil, iako nepropisno parkiran, morao parkirao 300-tinjak metara od svojeg stana. Može li to biti temelj prigovora ili barem olakotna okolnost.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija