Jump to content

Šta očekivati od komisije


taba

Preporučene objave

Dali ko zna čemu da se nadam .

Stvar je ova umirovljen po točci 11 invalidska mirovina 2006 g, bio u Hv 6.91- 11.2006 cin nadnarednika Rvi privremeno drugi put 40%.PTSP teški oblik

Prvi put kad sam bio na komisiji 2006 nisam imao ni privremeni rvi pa sam dobio 30 vojno 70% prof nesposobnost mirovina 3000 kn , nakon toga dobio 30 privremeno od tada 4 dnevne bol ,svaki mj kontrole kb dubrava sa pogoršanjima .

Prije 20 dana napravio obnovu postupka nakon što sam dobio 40% rvi sa svom novom liječ dokum.

Pozvan u Tvrtkovu gdje su mi napisali po tome 100 % opću nesposobnost i proslijedili dalje

Dali da se nadam poboljšanju omjera ?

 

Hvala unaprijed !

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

komisija ti je u Tvrtkovoj dala 100% i opcu , sama opca ti nosi vise na mirovini, to ako su ti dali ovi u ministarstvu branitelja gdje ti je i otislo ovih 100% nece dirati, a sto se tice tih 100% sve zavisi od njih oni ce ti od tog postotka odrediti vojni dio, mogu ti potvrditi sve vojno( mirovina oko 7500 kn ) a mogu ti prepoloviti omjer ili ostaviti isto sto je bilo , za taj dio ti je bitan sto bolji ratni put mada ni to nije mjerilo sto se njih tice ( u danasnje vrijeme dobiti 100% od njih je ko da dobijes na lutriji ) ali treba se nadati

 

u svakom slucaju i da ti ostane isto s opcom ces dobiti novo rjesenje i vecu mirovinu

 

nadam se da sam ti pomogao

 

pozdrav

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija