Jump to content

Građevinska inspekcija


pinko

Preporučene objave

Postoji li kakav propisani rok u kojem su "gospoda" iz naslova dužna izaći na teren po prijavi. Ni nakon 17 mjeseci i nekoliko požurnica nigdje nikoga, a bespravna gradnja gotova. A da, nadležno ministarstvo također obaviješteno ali ali... neeema nikoga. Kontrolira li itko njihov nerad, nepostupanje i neprovođenje nadzora, koja je uopće svrha njihovog postojanja?

Bilo kakav odgovor ili smjernica dobrodošao, zahvaljujem i pozdrav.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Poštovani !

 

Pošaljite požurnicu šefu i to s povratnicom i upozorite ga da ćete tražiti intervenciju ministarsva i sredstava javnog informiranja .

17 mjeseci je zaista puno , no oni ako su od prijatelja ili po nekoj vezi dolaze odmah .

U Rijeci su jednu prijavu držali 5 godina u ladici i to od

srpnja 2002.-2007. i na koncu odgovorili prijavitelju da nije stranka u postupku,pa ispitajte da li ste Vi tom susjedu stranka u postupku ili je samo on Vaša stranka u postupku jer se i to zna desiti .

Vi imate pravo i na razgovor sa inspektorima ,pa da Vam pojasne razloge nereagiranja .

 

Pozdrav !

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Ude zahvaljujem na odgovoru.

Obostrano smo stranke u postupku. Na upit pročelniku gdje je predmet zapeo, bacio je "milijun" predmeta na stol i odgovorio da čekam red jer ih ima malo (inspektora)pa ne stignu sve obraditi.

Međutim, kada je susjed prijavio moju gradnju, insp. je izašao na uviđaj za četiri dana, nakon mjesec i pol stiže prvostupanjsko rješenje, ide žalba, nakon tri mjeseca stiže i drugostupanjsko, ide tužba na upravni i nakon sve zajedno devet mjeseci eto i zaključka.

U pravu ste Ude za konstataciju o prijateljstvu tj. vezama.

Ministarstvu sam dostavio prijavu te sve požurnice koje sam područnoj inspekciji predao, s povratnicom dakako. Ali eto nitko ništa ne poduzima.

Veliki pozdrav

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

pinko je napisao:

Ude zahvaljujem na odgovoru.

 

U pravu ste Ude za konstataciju o prijateljstvu tj. vezama.

Ministarstvu sam dostavio prijavu te sve požurnice koje sam područnoj inspekciji predao, s povratnicom dakako. Ali eto nitko ništa ne poduzima.

Veliki pozdrav

 

Možete prijaviti sumnju u korupciju i obratiti se medijima.

Vodite računa da ste i Vi prijavljeni, i vodite postupak.

Zaoštravanje sukoba i Vama može naštetiti.

:kavica:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Poštovani !

 

Korupciju možete anonimno prijaviti USKOK-u i Državnom odvjetništvu .

Kažem anonimno kako bi izbjegli sankcije za lažno prijavljivanje koje Vam se može prišiti pa makar bili u pravu, a koje spada u kazneno djelo.

Opišite sa što više činjenica i datuma .U visokorazvijenim demokratskim zemljama svaki građanin smatra svojom građanskom dužnošću da prijavi korupciju ,nepravilnosti ,krađe i sl. nadajmo se da će i u RH to postati praksa .

 

 

Pozdrav !

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija