Jump to content

Povrat poreza za prošlu godinu


silky

Preporučene objave

Bok svima,

 

imam jedno pitanje za sve one koji možda znaju odgovor. Prošle godine sam podnijela poreznu prijavu za povrat poreza u propisanom roku. Prema toj prijavi, imala sam pravo na određeni iznos za povrat poreza. Uz prijavu sam predala i sve potrebne dokumente. Međutim, ja još uvijek nisam dobila povrat poreza za 2008. Jel to moguće?

Znam da ima još par dana za isplatu, ali da li ima tko sa sličnim problemom?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Prilikom prijave poreza na dohodak morali ste od Porezne uprave dobiti potvrdu (naljepnicu)"Primitak godišnje prijave poreza za 2008."

Ukoliko ste je sačuvali, otiđite u Poreznu upravu jer će pod brojem prijave moći utvrditi što je s predmetom.

Ukoliko Vam porez još nije isplaćen moguće je između ostalog da ste kao fizička osoba imali neki dug (neplaćeni porez,prometnu kaznu ili sl.)te Vam je porez preknjižen na navedeni dug.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

ultra je napisao:

Prilikom prijave poreza na dohodak morali ste od Porezne uprave dobiti potvrdu (naljepnicu)"Primitak godišnje prijave poreza za 2008."

Ukoliko ste je sačuvali, otiđite u Poreznu upravu jer će pod brojem prijave moći utvrditi što je s predmetom.

Ukoliko Vam porez još nije isplaćen moguće je između ostalog da ste kao fizička osoba imali neki dug (neplaćeni porez,prometnu kaznu ili sl.)te Vam je porez preknjižen na navedeni dug.

 

A zar porezna nije trebala poslati neko riješenje iz kojeg bi se vidjelo šta je? I ako postoji obveza prema njima da to navedu?!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija