Jump to content

ovrha na obrt kako plačati leasing


kometprijevoz

Preporučene objave

U 12 mj 2009 godine sam dogovorio sa poreznom da im uplatim 20% duga (ukupan dug je bio 96000,kn) sada se porezna sijetila da im platim ostatak duga iako smo dogovorili plačanje na rate.Zanima me kao obrtnik dali mi mogu zapljeniti app na moru koji je u mom vlasništvu ne u vlasništvu obrta.I kako da nastavim plačati leasing kad je račun blokiran.Inače je apartman na prodaju tako da me zanima dali je bolje da me blokiraju pa da vratim dug kada prodam apartman ili koja je druga opcija.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

kometprijevoz je napisao:

U 12 mj 2009 godine sam dogovorio sa poreznom da im uplatim 20% duga (ukupan dug je bio 96000,kn) sada se porezna sijetila da im platim ostatak duga iako smo dogovorili plačanje na rate.Zanima me kao obrtnik dali mi mogu zapljeniti app na moru koji je u mom vlasništvu ne u vlasništvu obrta.I kako da nastavim plačati leasing kad je račun blokiran.Inače je apartman na prodaju tako da me zanima dali je bolje da me blokiraju pa da vratim dug kada prodam apartman ili koja je druga opcija.

 

Vi kao obrtnik ste fizička osoba i odgovarate svojom cjelokupnom imovinom koja se vodi na vaš JMBG tj. sada OIB.

Porezna vam može staviti zabilježbu ovrhe na apartman dok ne otplatite dug. Leasing možeta plačati direktno uplatnicom na žiro raču leasing kuće gotovinski.

Najbolja vam je opcija uplatiti dio duga i otiči u poreznu upravu i dogovoriti kada čete uplatiti ostatak. Da li o dogovoru plačanja sa poreznom na rate imate kakav pismeni trag?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija