Jump to content

što i kako


zbunjena84

Preporučene objave

evo pratim forum vec 5 dana i usudila sam se registrirati vidim da ima tu strucnih osoba od kojih se mogu dobiti valjane upute,imam ogroman problem prije 3mjeseca sam otisla od muza i povela dijete sa sobom,nisam vise mogla podnijeti ta psihicka maltretiranja,uvijek je on imao primjedbe na sve,on radi i ima pravo na sve a ja sam u kuci i nemam prava na nista,uvijek me vrijedja kako nista ne doprinosim kako imam samo srednju str.spremu da sam nedovoljno obrazovana itd.to vise nisam mogla podnijeti pa sam odlucila se otici i dijete povesti sa sobom jer bez dijeteta ne bih mogla otici,sada vec 1,5mjesec radim ali kao cistacica nadam se da to nece imati nekog bitnijeg utjecaja na sudu mada me ipak strah posto je on visoko obrazovan i ima jako velike prihode.

ono sto me muci trenutno je da je odrzano 10.02.pripremno rociste i danas mi je stiglo rijesenje u kojem se regulira vidjanje oca i dijeteta ali uzdrzavanje se uopce ne pominje pa mi je to jako cudno,dali se radi o propustu sutkinje ili se uzdrzavanje dijeteta regulira tek na glavnoj raspravi,ako dijete ima pravo na uzdrzavanje od strane oca komu da se obratim i sto trebam,jer sam neupucena u obiteljski zakon,a odvjetnika nemam,jer nemam novaca da ga placam a koliko sam nacula rekli su mi svi da cu ja morati snositi troskove razvoda jer sam ja pokrenula tuzbu,pa vas molim da me informirate malo detaljnije o svemu

veliko hvala svima

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija