Jump to content

podjela imovine - molim savjet


DADOvrana

Preporučene objave

Evo kao što sam naziv kaže radi se o podijeli imovine...radi se o braći i sestrama mi već goinama se nadmećemo međusobno oko podijele imovine koju nikako da se podijelimo u pitanju su velike parcele šume,građevinskog zemljišta,poljoprivrednog žemljišta,vinograda,maslina i stambenih obijekata nekad je bilo nas 4 brata i 5 sestara sad nas je 2 brata i 4 sestre s tim da je sestra koja je preminula svoje naslijeđe dala u korist jednom od nas i isto tako je napravio jedan brat a iza drugog je ostao njegov sin.ja naime ne radim ništa i za sad nemam ništa od naslijeđa dok moj brat i sestra koja se vratila u našu obiteljsku kuću nakon smrti svog supruga rade vinograd,masline,sade nove masline na parcelama i ponašaju se kao da je to njihovo a u biti je to sve još uvijek od svih nas i smatram da svi imamo jednako pravo na sve.kad sam u nekoliko navrata pokušao da to riješimo i podijelimo imovinu moja sestra koja se vratila živiti u obiteljsku kuću u kojoj živi samo ona ne dozvoljava da se dijelimo ne znam kako da se napokon svi skupimo neki od nas žive u stranim zemljama ali lijeti svi budu u hrvatskoj.Ne znam dali bih bilo pametno da uzmem odvijetnika pa da nas sud sve pozove na ročište dali bih se onad svi napokon odazvali i dali su se dužni odazvati pozivu suda????????'MOLIM VAS ZA SAVIJETE I ISKUSTVA AKO NETKO IMA SLIČNIH!!!HVALA!!!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija