Jump to content

Prenamjena kuće za odmor u kuću za stanovanje


lacrimac

Preporučene objave

Molila bih ako tko zna na koji način se kuća koja je u vlasničkom listu upisana kao kuća za odmor može prenamjeniti u kuću za stanovanje?

Bivši vlasnici su tu kuću imali za odmor, a mi smo nakon kupnje, koja nam je ujedno i prva nekretnina i kojom smo riješili stambeno pitanje, trajno uselili i prijavili boravište. Samim time ta je kuća postala "kuća za stanovanje".

Danas sam bila u gruntovni želeći podnijeti zahtjev u kojem sam sve lijepo obrazložila i priložila kopije osobnih, međutim "otpilili me u kratkom postupku"! Rekli da treba izaći geodeta i napisati mišljenje može li se u toj kući živjeti !!?? Mislim, bez komentara !

Ako netko zna u kojem zakonu točno piše šta treba, bila bih jako zahvalna !

Hvala unaprijed !

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 2 godina kasnije...
Molila bih ako tko zna na koji način se kuća koja je u vlasničkom listu upisana kao kuća za odmor može prenamjeniti u kuću za stanovanje?

Bivši vlasnici su tu kuću imali za odmor, a mi smo nakon kupnje, koja nam je ujedno i prva nekretnina i kojom smo riješili stambeno pitanje, trajno uselili i prijavili boravište. Samim time ta je kuća postala "kuća za stanovanje".

Danas sam bila u gruntovni želeći podnijeti zahtjev u kojem sam sve lijepo obrazložila i priložila kopije osobnih, međutim "otpilili me u kratkom postupku"! Rekli da treba izaći geodeta i napisati mišljenje može li se u toj kući živjeti !!?? Mislim, bez komentara !

Ako netko zna u kojem zakonu točno piše šta treba, bila bih jako zahvalna !

Hvala unaprijed !

 

mene zanima isto...

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija