Jump to content

Molim pomoć!


Marko985

Preporučene objave

Imam pitanje.Desilo mi se u noći u Bjelovaru ispred milleniuma to da sam izašao van i policija me zaustavila radi pretresa.Bio sam sa prijateljem.Prilikom pretresa dok sam sve izvadio, na kraju sam vadio tabakeru iz zadnjeg džepa i iskipao sadržaj(0,2g marihuane), ali policajac je posvijetlio i našao to.Ja nisam siguran da li je on vidio da sam to napravio ili ne.Uostalom ta tabakera nije ni bila moja već sam "nažicao" za tu "pljugu" unutar milleniuma i ne znam čije je.Došao mi je poziv za srijedu da idem na sud ali samo prekršajno.Odveli su me u stanicu ali nisu me testirali već su me samo optužili za posjedovanje.Pošto su mi rekli da ću tamo prespavati ako ne potpišem ja sam potpisao izjavu.Pitanje da li se kako mogu izvući i da li slijedi kaznena prijava.Da li da priznam ili?Već sam jednom imao problema s tim ali je optužni preijedlog odbačen.Molim vas za savjet.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija