Jump to content

hvo diskriminacija - pomoć


ercegovina

Preporučene objave

kao pripadnik hvo-a 91-96,RVI 80% , čin poručnika,po onom sramotnom Ugovoru dobio sam mirovinu cijelih 440 kn.30% prof. žalio sam se ali sam odbijen po kratkom postupku.nažalost nisam tužio jer su mi rekli da mogu tražit novu ocjenu po osnovu pogoršanja stanja, koje je stvarno. Zovem mirovinsko da pitam za proceduru, kad tamo hladan tuš:naredba iz ministarstva da za HVO nema pogoršanja stanja . točnije što si jamio ,jamio.

Molim nekog pravnika da mi odgovori da li je to utemeljeno na Zakonu jer po meni je to čista diskriminacija.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 1 mjesec kasnije...

Što ti je diskriminacija, što točno podrazumjevaš pod tim? Oprosti al me zanima, pa ako nije problem da mi rečeš. Hvala.

 

Ja, u startu se ne bih složila s tobom, al svak ima svoje viđenje.

 

U BiH ........... 80% ... jako velik postotak za profesionalnu nesposobnost..... negdje je kvaka... gdje , ne znam.

Ne kažem da nije sve kako spada u tvom invaliditetu i pogoršanju stanja, al to mi se dvoje ne uklapa, nikako.

a to, što si dobio kako reče 440,00 Kn plus invalidnina u BiH ( nekih 1500,00 kn, caa) sa tim omjerom i profesionalnom procjenom... nije malo. Zbilja, taj omjer 30%.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici

    No members to show



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija