Jump to content

s**t happens


Lujo2

Preporučene objave

Prije svega moram reći da me jako peče savjest nakon počinjenog :place:

Uglavnom napuhao sam u istoj većeri u razmaku od tri sata 2(dva) puta.(da dobro ste pročitali-2 puta). Prvi put 0,95 za što sam dobio uplatnicu od 1000 kn, a drugi 0,81 za što sam dobio 2000 kn.

Pitanja:

-Zašto sam drugi put dobio veću kaznu(2000kn) od prvog puta(1000kn?

-Prekršaj je počinjen prije nekih pola godine, pa pretpostavljam da sam već trebao dobiti sudski poziv, ali pošto imam nekih problema u vezi primitka pošte možda je i poziv poslan ali ga ja nisam primio u vlastite ruke:Dali postoji naćin da opozovem suđenje ili da se osobno dogovorim za novo roćište???

-Pretpostavljam da me oćekuje i kazna za upravljanjem vozilom bez vozačke dozvole(jer nakon prvog zaustavljanja mi je oduzeta vozačka).Kakvu bi kaznu trebao oćekivati za taj ćin?(moram reći da nisam bio upozoren sa strane policajca da nesmijem nastaviti voziti nakon prvog puhanja,a iskreno i sam nisam bio svjestan da idem u još jedan prekršaj.

p.s.-ako imate koji savjet za samo suđenje, bio bih vam zahvalan!

hvala unaprijed!!!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Policija uvijek izriče mjeru opreza. Ako nije policijski službenik je napravio propust, a isti propust je napravio i onaj drugi što vas odmah nije uhitio i po žurnom postupku odveo na sud.

 

Prilikom ovakve čitave serije grešaka teško je dati ispravan odgovor bez uvida u cijeli slučaj.

 

Ako stvarno imate problema sa primanjem pošte izvolite koristiti uslugu nadoslanja HP-a, a ako pod tom izlikom izbegavate primanje pošte smješi vam se dovedbeni nalog i raspisivanje potrage.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija