Jump to content

Pogrešno parkiranje!!!!!!!!!!!!!


mato

Preporučene objave

Stari mi je jučer dobio kaznu za parkiranje..., kriv je, ali je on otišao u dotičnu policijsku upravu da pita da li se može nešto napraviti u svezi s time. Službenica mu je rekla da napiše zamolbu i da njoj opiše zašto, kako..., te da donese u PU pa će oni to razmotrit. E sad, jel mi može itko reći kako izgleda ta zamolba?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

IME I PREZIME

ADRESA

POŠTA

POLICIJSKA UPRAVA (NAZIV) SJEDIŠTE-ADRESA

 

 

Predmet: Zamolba za zamjenu novčane kazne

za mjeru pisanog upozorenja

 

Dana 01. travnja 2006. godine u 13,30 sati u MJESTU u ULICA, parkirao sam svoje osobno vozilo reg. oznake xxxxxx na nogostupu ispred (OPISATI GDJE).

 

Prilikom obavljanja svojih privatnih poslova u Poslovnici banke (oko 5 minuta), od strane policijskog službenika Policijske postaje XY je utvrđeno da sam nepropisno parkirao svoje vozilo, a čime sam počinio prekršaj iz članka (OPISATI KOJEG, NPR. 82. stavak 4.) Zakona o sigurnosti prometa na cestama, te mi je ostavljena obavijest o počinjenom prekršaju broj 00000000000000 s uplatnicom radi plaćanju novčane kazne u iznosu od 400,00 kuna.

 

Kako se radi o prekršaju i kazni za koju se temelju članka 295. stavak 5. Zakona o sigurnosti prometa na cestama može umjesto kazne izreći mjera pisanog upozorenja, molim Vas da primijenite navedenu mjeru jer unazad 12 mjeseci nisam prekršajno kažnjavan, niti mi je do sada izricana takva mjera.

 

Smatram da će mjera pisanog upozorenja biti dovoljna sankcija, te da u buduće neću činiti iste i slične prometne prekršaje.

 

Poštuje Vas,

 

 

 

U MEJSTU, DATUM 2006. godine.

 

IME I PEZIME + OSOBNO POTPISATI

 

 

 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija