Jump to content

neredovito plaćanje porsche leasinga, raskid ugovora

tota

Preporučene objave

Poštovani,

molim hitnu pomoć.

22.03.2010. godine Porsche leasing je raskinuo kreditni ugovor kupnje vozila zbog neredovitih plaćanja, tj. neplaćene 2 mjesečne rate.

Naime, Porsche leasing je poslao ovrhu na moj tekući račun u Privrednoj banci Zagreb, prije raskida ugovora. Iako sam imao raspoloživa sredstva na računu za podmirenje duga, banka nije podmirila ovrhu, već su djelatnici banke govorili da moram podmiriti dugovanje prema Porsche leasingu i tek tada mogu odblokirati račun. U međuvremeneu je preporučenom pošiljkom poslan otkaz o kreditu.Par dana prije podizanja pošiljke, dug sam uplatio Porsche leasingu u cijelom iznosu. Da li je moguće zatražiti od Porsche leasinga da odbaci raskid ugovora i da se kredit nastavi dalje otplaćivati kako je dogovoreno ugovorom.

Unaprijed zahvaljujem na hitnom odgovoru.

Lijep pozdrav

Dijeli na drugim stranicama

tota je napisao:

Poštovani,

molim hitnu pomoć.

22.03.2010. godine Porsche leasing je raskinuo kreditni ugovor kupnje vozila zbog neredovitih plaćanja, tj. neplaćene 2 mjesečne rate.

Naime, Porsche leasing je poslao ovrhu na moj tekući račun u Privrednoj banci Zagreb, prije raskida ugovora. Iako sam imao raspoloživa sredstva na računu za podmirenje duga, banka nije podmirila ovrhu, već su djelatnici banke govorili da moram podmiriti dugovanje prema Porsche leasingu i tek tada mogu odblokirati račun. U međuvremeneu je preporučenom pošiljkom poslan otkaz o kreditu.Par dana prije podizanja pošiljke, dug sam uplatio Porsche leasingu u cijelom iznosu. Da li je moguće zatražiti od Porsche leasinga da odbaci raskid ugovora i da se kredit nastavi dalje otplaćivati kako je dogovoreno ugovorom.

Unaprijed zahvaljujem na hitnom odgovoru.

Lijep pozdrav

Kontaktirajte leasing, obavijestite ih da ste dugovanja podmirili u cjelosti i nebi trebalo biti problema da se se povuče raskid ugovora s njihove strane te da nastavite dalje otplačivati rate.

Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

• Napravi novi...

Važna informacija